Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

NİNO’LU MİNİK ÖĞRENCİLERİN YIL SONU GÖSTERİSİ YAPILDI
Eklenme : 9.05.2018   -   Okunma : 1472

Kızılcahamam Belediyesi Nitelikli İlkeli Nesiller Anaokulu öğrencilerinin hazırladığı yıl sonu gösterisi, Adem Özbekler Kültür Merkezi Sultan Fatih Düğün Salonu'nda yapıldı.

Eğitimci Başkanımız Muhittin Güney'in çocuklar bizim geleceğimiz, onlar için ne yapsak azdır düsturu ile  büyük bir özveriyle çalışan Nino personelinin yetiştirdiği 46 pırıl pırıl minik öğrencilerin yaptığı gösteri, protokol ve ailelerini coşturdu.

Nino yıl sonu gösterisine; İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney eşi Ayşe Güney, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Songül Ergelen, Belediye Genel Koordinatör Başkan Danışmanı İhsan Taşer, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, ve Öğrenci velileri katıldı.

Nino Anaokulu Müdürü Hande Coşkun’un ve Personeller; Büşra Ayaz, Özlem Gökduman, Merve Topbaş, Gamze Arı, Filiz Erol, Kıymet Arslan ve Betül Gökçe’in çalıştırdığı miniklerin gösterisinde aileleri ile birlikte güzel bir program gerçekleştirildi.

Program sonunda Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Protokol minik öğrencilere hediye takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ