Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, U-15 GENÇ FUTBOL TAKIMIMIZIN SPORCULARI İLE BİR ARAYA GELDİ
Eklenme : 9.05.2018   -   Okunma : 733

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye U-15 Genç Futbol Takımımızın Sporcuları ile Anadolu Mangal evinde akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney konuşmasında; Bu Akşam burada toplanmamızın nedeni bütün maçların deplasmanda oynayan U15  Genç Futbol takımımızın lig müsabakalarında nağmalüp olarak 1. olmasını ve  Ankara finallerinde  ilk 2 müsabakasının farklı skorlarla kazanmasına rağmen son maçta kaybeden bu gençlerimizle sevincimizi ve üzüntümüzü paylaşmak üzere toplandık.

Oynanan bu 11 müsabakada 72 gol atıp, 12 gol yiyerek 60 avarajla göz kamaştıran bu sonuca  katkı veren gençlerimizi ve teknik heyetimizi kutluyorum. Bu jenerasyonun 2018-2019, 2019-2020 Futbol sezonunda da aynı başarıyı yakalayacağını, İlçemizi gerek liglerde gerek Ankara Finallerinde gerekse Türkiye şampiyonalarında başarıyla temsil edeceğine inanıyorum.

Bu arada; bir  hususu da anlatmak istiyorum. Şu anda Ankara Profesyonel ve Amatör liglerinde 2 si Ankara Gücü Genç takımlarında 1 si Hacettepe Genç takımında 1 si Osmanlı  Sporda Amatör olarak top koşturmaktadır. Amatör Liglerde ise Kazan Belediye Spor U 19 Genç takımında 3 Sporcumuz,  Çay yolu U 19 Genç takımında 2 sporcumuz, 1 Sporcumuz Bedaş Spor Genç Takımında,  1 Sporcumuz ise İstanbul Kasımpaşa Spor alt yapısında top koşturmaktadırlar.

U15 Genç Takımımızın bu günkü başarısında attığı gollerle göze batan Polat’ı Kalesinde güven veren Mehmet’i,  Kadroda görünmediği  zaman aranan İbrahim EREN ve Muhammed ENES‘i tanımanızı istiyorum,  bu demek değildir ki diğer gençlerimiz bu sevginin dışında,  başarının paydaşları olan hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum.

Bu cihetle bütün gençlerimizi,  Teknik Heyetimizi Kutluyor, Bundan sonra diğer branşlarımızla birlikte futbol takımımıza da desteğimizin artarak devam edeceğini huzurlarınızda belirtiyorum dedi.

Programa; Belediye Başkanımız Muhittin Güney eşi Ayşe Güney, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Songül Ergelen, İbrahim Yıldız, Genel Koordinatör Başkan Danışmanı İhsan Taşer, ve U-15 Genç Takımımız Sporcuları katıldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ