Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

GİMAT ESNAFI KADİRŞİNAS HEMŞEHRİLERİMİZ BU SENE DE İLÇEMİZDE BULUNAN AŞEVİNİ UNUTMADILAR
Eklenme : 11.05.2018   -   Okunma : 1022

GİMAT ESNAFI KADİRŞİNAS HEMŞEHRİLERİMİZ BU SENE DE İLÇEMİZDE BULUNAN AŞEVİNİ UNUTMADILAR

Gimat esnafı kadirşinas hemşehrilerimiz bu sene de ilçemizde bulunan aşevini  unutmadılar.

Kızılcahamam Belediyesi Aşevi'nin 365 gün maddi durumu zayıf olan ailelere ve Ramazan Ayı boyunca iftar çadırında vereceği yemeklerde kullanılmak üzere; Gimat'ta bulunan Kızılcahamamlı esnaflarımızın yaptığı kuru gıda yardımı teslim alındı.

Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Kızılcahamam Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Murtaza Güngör ve Songül Ergelen ile birlikte  Gimat esnafını ziyaret ederek , ramazan ayının gelmesi sebebiyle yaptıkları yardımları teslim aldılar. Kızılcahamam'da böyle hizmetler yaptıkları için belediyemize teşekkür eden esnaflarımıza, meclis üyelerimiz de ilçemiz adına teşekkür ettiler.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ramazan ayının gelmesi ile birlikte hat safhaya ulaşan yardımlaşma duygusu içerisinde Kızılcahamam Belediyesi Aşevimize yardımda bulunan Gimat esnafları; Özyılmazlar Bakliyat, Önder Çuval, Arya Spot Bakliyat, Hatipoğlu Bakliyat, Tekcanlar Bakliyat, Oruçoğlu bakliyat, Kaplan Kuruyemiş, Yılsan Bakliyat, Metin Bakliyat, Özçelik Ticaret, Ayanoğulları Gıda, Aydoğan Gıda,Yıldız Ticaret, Kızılcahamam Gıda Baharat,Gayret Baharat,Alkış Gıda’ya şahsım belediyemiz ve ilçemiz adına teşekkür ederim dedi.

Sizler de Kızılcahamam Belediyesi Aşevimize yardımda bulunabilirsiniz. Ayni ve nakdi yardımlarınızın yanında adak kurbanlarınız da makbuz karşılığı teslim alınmaktadır.

İrtibat – 0312 736 10 30 – 0507 960 9520  ÜNAL AYAZ - Kızılcahamam Belediyesi Kültür Sosyal İşler MüdürüİLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ