Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

CUMHURİYET İLKOKULU ‘SU GİBİ AZİZ OL’ ETKİNLİĞİ YAPILDI
Eklenme : 11.05.2018   -   Okunma : 1705

Kızılcahamam Cumhuriyet İlkokulu tarafından hazırlanan Ömrün Su Gibi Aziz Olsun Sosyal Sorumluluk projesi

Kızılcahamam Cumhuriyet İlkokulu tarafından hazırlanan Ömrün Su Gibi Aziz Olsun Sosyal Sorumluluk projesi  kapsamında yapılan sergi ve programı 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşti.

Su Tasarrufu kapsamında Su Gibi Aziz Ol etkinliği Saygı Duruşu İstiklal Marşı ile başlayarak günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Ertuğrul İpek, Projeye destek olan Büyükşehir Belediyesi Aski Müdürlüğüne, Kızılcahamam Kaymakamlığına, Kızılcahamam Belediyesi ve Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür etti.

Cumhuriyet İlkokulu Öğrencileri tarafından Şemsiye Gösterisi, Şiir okuma, Minikler Ront Gösterisi yapıldı. Cumhuriyet İlkokulu Öğretmeni Dursun Çalışkan kendi yazdığı şiiri seslendirdi, Ardından yağmur duası hakkında katılımcılara ve öğrencilere bilgi verilerek, Aski çalışanlarının hazırladığı tiyatro gösterisi sergilendi.

Su Tasarrufu kapsamında Su Gibi Aziz Ol etkinliğine; İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Songül Ergelen, Durali Uygun, Adem Emin Atakul, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Ankara Büyükşehir Aski Genel Müdürü  Cemali Kınacı, Aski Özel Kalem Müdürü Zeki Şaltu, Aski İnsan Kaynakları ve Daire Başkanı Ali Deveci, Aski Kültür Müdiresi Berna Seçkin, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, Milliyetci Hareket Partisi İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen, Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Ertuğrul İpek, Kurum Müdürleri ve öğrenci Aileleri katıldı.

Proje kapsamında düzenlenen etkinlikte çeşitli gösteriler yapılarak çeşitli yarışmalar sonucunda dereceye giren öğrencilere Protokol tarafından ödülleri takdim edildi. Kızılcahamam Müftülüğünden  görevlendirilen Vaiz tarafından da yağmur duası edildi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ