Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

SUUDİ ARABİSTAN BÜYÜKELÇİSİNDEN BAŞKANIMIZA ZİYARET
Eklenme : 23.05.2018   -   Okunma : 616

Suudi Arabistan Ankara Büyükelçisi Walid Bin Abdulkarim Al-Khuraiji Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret etti.

Suudi Arabistan Krallığı Önceki Tarım Bakanı ve Ankara Büyükelçisi Waleed A.Elkhreeiji, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret etti.
Suudi Arabistan Krallığı Önceki Tarım Bakanı ve Ankara Büyükelçisi Waleed A.Elkhreeiji için Belediye önünde yapılan karşılamaya  İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney,Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan,Meclis Üyeleri Songül Ergelen,Kemal Öztürk,Adem Emin Atakul,İbrahim Yıldız ve Belediye Birim Müdürleri katıldı.

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, Türkiye ile Suudi Arabistan arasındaki ikili ilişkilerin geliştirilmesinde medyanın rolünü ve etkinliğini artırmak amacı ile Türkiye-Suudi Arabistan Medya Buluşması için ilçemizde gelen Suudi Arabistan Krallığı Önceki Tarım Bakanı ve Ankara Büyükelçisi Waleed A.Elkhreeiji Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etti.
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Büyükelçiye Arapça olarak ilçemiz hakkında bilgi verildi. Arapça, İngilizce ve Türkçe Kızılcahamam Tanıtım Broşürü kendisine takdim edildi.
Başkanımızın makamında geçen hoş sohbette ilçemizi çok beğendiğini belirten Suudi Arabistan Krallığı Önceki Tarım Bakanı ve Ankara Büyükelçisi Waleed A.Elkhreeiji “Burada bulunduğuma çok memnunum,burada hiç yabancılık çekmedim sanki kendi vatanımdayım” diyerek başkanımıza teşekkür etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ