Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATI İFTAR YEMEĞİ VE MAYIS AYI İLÇE DANIŞMA TOPLANTISINA KATILDI
Eklenme : 26.05.2018   -   Okunma : 816

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ak Parti İlçe Teşkilatı'nın İftar Buluşması ve Mayıs Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ak Parti İlçe Teşkilatı'nın İftar Buluşması ve Mayıs Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı.

Kızılcahamam Eliz Otel'de düzenlenen İftar yemeğine Ankara Bölge Milletvekilimiz ve Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Emrullah İşler,  Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Eşi Ayşe Güney ile birlikte, AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Mustafa Toruntay, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Şengül, Kemal Öztürk, Songül Ergelen, İbrahim Yıldız, Murtaza Güngör, Adem Emin Atakul, Durali Uygun, Fatih Oral, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetimleri, Mahalle Başkanları, Muhtarlar ve partililer katıldı.

Ak Parti İftar Buluşması ve Mayıs Ayı İlçe Danışma Toplantısı’nın açılış konuşmasını İlçe Başkanı Süleyman Acar yaparak 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İftardan sonra yaptığı konuşmada, Teşkilatımızla birlikte olmanın mutluluğu ve Ramazan ayının manevi havası ile Ak Partimizin İftar yemeğine hepiniz hoş geldiniz diyerek, Yerel yönetimler seçimlerinden bu yana yapmış olduğumuz bütün seçimlerde başarılı sonuçlar aldık ve bundan sonraki seçimlerde de başarımızı artıracağımıza inanıyorum. Aramızda olan Kızılcahamam’ın gururu İlçemizin evladı Prof. Dr. Emrullah İşler tekrar Milletvekili adayı olarak bölgemizden gösterilmiştir. Bu vesileyle kendisini tekrar meclise göndereceğiz ve bizleri en güzel şekilde temsil ederek hizmetlerimize davam edeceğiz ve yaklaşan 24 Haziran seçimlerinde Ak Partimizin bayrağı dalgalandırmaya devam edeceğiz dedi. Başkanımız konuşmasında Belediyemizin yapmış olduğu projelerden bahsederek konuşmasını sonlandırdı.

AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Mustafa Toruntay, Kızılcahamam ilçe teşkilatının her seçimde göstermiş olduğu birlik beraberliği ve seçim çalışmalarını artırarak devam etmesini istedi.

Ak Parti İftar Buluşması ve Mayıs Ayı İlçe Danışma Toplantısı’na katılan Ankara Bölge Milletvekili ve Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Emrullah İşler, 24 Haziran seçimleri ülkemiz için tarihi bir dönüm noktası olacak. 16 Nisan referandumunda yeni bir döneme geçişin kararını verdik, bu kararı da 24 Haziran seçimlerinde geçireceğiz bu yüzden 24 Haziran seçimleri önemli dedi. İşler Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Parlamento seçimlerinin  çok önemli bir seçim olduğunu ve sistemin tamamen değişeceğini vurgulayarak Kızılcahamam Ak Parti İlçe Teşkilatı’nın büyük başarılara imza atacağına inanıyorum dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ