Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, HUZUREVİ YAŞLI BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’NDE İFTAR YEMEĞİNE KATILDI
Eklenme : 28.05.2018   -   Okunma : 1964

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Huzurevi yaşlıları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Kızılcahamam Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde düzenlenen İftar yemeği programına; Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Vural Eker, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen, Kızılcahamam Huzurevi Müdürü Tuğba Avcı,  Ankara İl Yaşlı Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcıları, Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Yüksek Okulu  Müdürü Seyhan Akıska,  İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, ilçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay,İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, SĞK Müdürü Karanfil Uyar, İlçe Protokolü, Ankara’nın çeşitli  İlçelerindeki Huzurevi Müdürleri  ve Kızılcahamam Huzurevi’nde kalan yaşlılar katıldı.

İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay tarafından yemek duası yapıldı. İftar sonrası Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Huzurevi yaşlıları ile yakından ilgilenerek sohbet ettiler.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ