Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM’IN MAHALLELERİNE YAPILACAK OLAN KİLİT TAŞ, YOL VE BORDÜR TAŞI YAPIM İŞİ DUALARLA BAŞLADI
Eklenme : 31.05.2018   -   Okunma : 2528

Kızılcahamam Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi tarafından ihale edilen kilit taş, yol ve bordür taşı yapım işi kurban kesimi ve du

Kızılcahamam Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi tarafından ihale edilen kilit taş, yol ve bordür taşı yapım işi 3 K firması tarafından alınarak kurban kesimi ve dua ile başladı.

Kızılcahamam Belediyesi 3 K şantiyesi depolama alanında yapılan törene Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney,  Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen, Kemal Öztürk, Durali Uygun , Adem Emin Atakul, Ak Parti SKM Başkanı Yusuf Öztürk,  AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, AK Parti  Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı, Partililer ve Şirket Yetkilileri katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, törende yaptığı konuşmada, Kızılcahamam Mahalleleri’nin başlıca sorunlarından bir tanesi olan yol ve taş işi olduğu için Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte ihalemizi yaparak müteahhit firmamız işi aldı ve iki gün önce de iş yapımına başladı.  Bugün de bunun başlangıcı olarak müteahhit firmamız ve sizler ile birlikte Kurbanımızı kesip ve dua edeceğiz, inşallah taş döşeme işlemlerimizi de en kısa samanda sonuçlandıracağız dedi.

Başkanımız, ikinci ihalenin de yapıldığını müjdeleyerek en yakında zamanda Kızılcahamam girişinde bulunan bölgede  “Gül Bahçesi “ yapımına da başlanılacağını belirtti.

Konuşmaların ardından kurban kesimi yapılarak Belediye Başkanımız Muhittin Güney tarafından dua edildi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ