Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ASKİ, KIZILCAHAMAM’DA MAHALLE MUHTARLARININ SORUNLARINI DİNLEDİ
Eklenme : 8.06.2018   -   Okunma : 1303

Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü ve Kızılcahamam Belediyesi tarafından mahalle sorunları hakkında ortak toplantı düzenlendi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü ve Kızılcahamam Belediyesi tarafından mahalle sorunları hakkında ortak toplantı düzenlendi.

Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürü Cumali Kınacı, Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Emirdoğan, Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİ Kızılcahamam Bölge Müdürü İsmail Çınar, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Enes Duruay, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Songül Ergelen, İbrahim Yıldız, Belediye Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer ve mahalle muhtarları katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ASKİ Genel Müdürü Cumali Kınacı ve heyetine ilçemize hoş geldiniz diyerek, mahallelerimizde ASKİ tarafından yapılması gereken çalışmaları bire bir dilek ve temennilerin iletilmesi için mahalle muhtarlarımız ile bir araya geldik. Burada karşılıklı bilgilendirmelerde bulunacağız ve ilçemize yapılması gereken eksik olan ne varsa onları konuşacağız dedi.

Toplantıda konuşan ASKİ Genel Müdürü Cumali Kınacı, Ankara genelinde başlatmış olduğumuz ilçe toplantılarımıza Kızılcahamam ile devam ediyoruz. Kızılcahamam’ın sorunlarını 2018 yılı içerisinde tamamlamayı planlıyoruz. Bölge müdürlüğümüz, sizlerden gelen istekleri bizlere iletiyor ve gelen dilekçelere göre çalışmalarımızı yapıyoruz dedi.

Kızılcahamam mahalle muhtarları söz alarak problemlerin çözümü yönünde karşılıklı istek ve temennilerde bulunularak toplantı sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ