Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

RAMAZAN ÇADIRIMIZ HİZMETE DEVAM EDİYOR
Eklenme : 8.06.2018   -   Okunma : 571

Kızılcahamam Belediyesi tarafından Geleneksel olarak Ramazan ayında hizmet veren İftar Çadırı hizmet vermeye devam ediyor.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından Geleneksel olarak Ramazan ayında hizmet veren İftar Çadırı bu yıl da 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda hizmet vermeye devam ediyor.

Bugün iftar çadırımızda AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Enes Duruay, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı, AK Parti yönetim Kurulu Üyeleri çadırımıza gelerek vatandaşlarımızla sohbet etti. Kızılcahamamlı hemşehrilerimiz ve misafirlerimizle birlikte İftar çadırında oruç açmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, Ramazan ayının İlçe halkımıza hayırlı olmasını temennisini diledi.

Günlük 700 kişinin yemek hizmetinden faydalandığı iftar çadırımız Ramazan ayında dolup taşıyor. On bir ayın sultanı Ramazan ayının gelmesi nedeniyle, her yıl düzenlenmekte olan Ramazan Çadırında iftar yemeği vermek isteyen hayırsever vatandaşlarımız Belediyemize müracaat edebilir.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, iftar çadırında vatandaşlarımıza hizmet vermekten ve bugün onlarla birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, katkıda bulunan hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür ederim dedi.



İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ