Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

DÜNYA 2.’Sİ VE DÜNYA 3.’SÜ OLAN GÜREŞCİLERİMİZİ KARŞILADIK
Eklenme : 22.06.2018   -   Okunma : 1450

Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı sporcularından İsmail Hakkı Bostancı ve Mahir Can Yurt, Rusya’da yapılan müsabakada dereceye girdiler.

Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı sporcularından İsmail Hakkı Bostancı ve Mahir Can Yurt, Rusya’da yapılan müsabakada dereceye girdiler.

Rusya’ da yapılan Büyükler ve Gençler Dünya Şampiyonasında yapılan güreş müsabakalarında belediyemiz güreşçilerinden İsmail Hakkı Bostancı, büyükler dünya 2. Si, Mahir Can Yurt, gençler dünya 3.sü olmuştur.

Güreşçimiz için bugün saat 10:30’da karşılama töreni düzenlendi. Güreşçilerimiz, önce Kargasekmez'de karşılandı ve ardından konvoy ile şehir turunun ardından 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda konuşmalar ve kurban kesimi yapıldı

Belediye Başkanımız Muhittin Güney yaptığı konuşmada, “ Kızılcahamam Belediyesi olarak amatör spora verdiğimiz desteğin meyvelerini Dünya Şampiyonluğu olarak topluyoruz.Kızılcahamam için alışılmış bir durum olan Dünya Şampiyonlukları başka bir ilçelerin beklentisi halindedir.Güreşcilerimiz İl Şampiyonlukları, Türkiye Şampiyonlukları ve bundan öncede hem Balkan hemde Dünya Şampiyonlukları elde etmiştir. Hedefimiz Olimpiyat Şampiyonluğunda derece yapmak ve şampiyon olmaktır.Bu vesile ile Güreş Takımımızın Hocalarını, Antrönerlerini, Spor camiasını ve Şampiyonlarımızı Tebrik ediyor Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Törene, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Meclis Üyeleri  Yusuf Şengül, Murtaza Güngör, Adem emin Atakul, İbrahim Yıldız, Songül Ergelen, Günaydın Yüce, Murat Can, AK Parti SKM Başkanı Yusuf Öztürk, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tahı Sarı, Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş,Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Nahit Şahin, Birim Müdürleri, Güreş Camiası ve Misafirler katıldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ