Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MAHALLEDE TEMİZLİK VAR PROJESİ TÜM HIZIYLA HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR
Eklenme : 27.6.2018   -   Okunma : 864

Kızılcahamam Belediyesi Ak Masa Birimi koordinesinde, 109 mahallemiz için her gün bir mahalleye 1 erkek, 4 bayan olmak üzere 5 kişilik ekipler halinde cami, ...

 

Kızılcahamam Belediyesi Ak Masa Birimi koordinesinde, 109 mahallemiz için her gün bir mahalleye 1 erkek, 4 bayan olmak üzere 5 kişilik ekipler halinde cami,köy konağı,gasil hane,köylerin kullandığı umumi yerler,yaşlı ve bakıma muhtaç kişilere temizlik hizmeti sağlamak amacı ile başlatılan Mahallede Temizlik Var projesi tüm hızıyla hizmetlerine devam ediyor.

Tüm mahallelerimizin temizlik işleminin tamamlanması yaklaşık 6 ay sürecek ve senede 2 kere temizlik yardımı sağlanmış olacak.

Bu zamana kadar Pazar,İğmir,İğdir,Çeştepe, Uğurlu,Üçbaş, Akdoğan, Yukarı Karaören, Pazar-Kınık, İsmetpaşa,Gazi Mustafa Kemal Paşa ,Mahkemeağacin, Kızılcaköy, İnceğiz, Bağören, Doğanözü, Çavuşlar, Değirmenönü, Demirciören, Gümele, Çeltikçi, Alpagut, Kışlak, Bademli, Bezcikuzören ve Binkoz Doymuşören Mahallelerinde cami, köy konağı, gasilhane ve köylerin kullandığı umumi yerlere temizlik hizmeti sağlandı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, “Mahallede temizlik ekibi çalışmalarına devam ediyor. Bu önemli hizmet İlçemize ve mahallelerimize hayırlı olsun.109 mahallesi ile bu alanda Türkiye'nin en büyüğü olan ilçemize ve mahallelerimize bu konuda hizmet edebilmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor” dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ