Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, YKS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ
Eklenme : 29.06.2018   -   Okunma : 764

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, “Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları YKS sınavında başarılı olacaklarına inancım tamdır. İnsan hayatının önemli bir dönüm noktalarından biri olan YKS sınavı, üniversite için önemli bir adımdır. Bu adım strese ve gerilime neden olmamalıdır. Geçmiş yıllarda öğrencilerimiz, LYS’de kazandıkları başarılarla İlçemizin onuru oldular. Bu yıl da sınava giren öğrencilerimizin aynı performansı göstereceğine eminim. İnanıyorum ki öğrencilerimiz, yıllardır hazırlandıkları bu sınavı en güzel şekilde geçerek YKS sınavında başarılı olacaktır.

Sizlerden beklentim, İlçemize ve bu cennet vatanımız için iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan bir gençlik yetişmesidir. Ailelerimiz de öğrencilerimizi motive ederek cesaretlerini artıracak ve kaygılarını giderecek yönde davranması gerekmektedir. Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Belediyemiz Tarafından 30 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihlerinde Ankara’da yapılacak olan YKS sınavlarına katılacak öğrenciler, YKS giriş belgelerini göstermek suretiyle Belediyemiz Özel Halk Otobüslerinden gidiş-dönüş olarak ücretsiz yararlanabileceklerdir.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ