Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

GÜREŞCİMİZ, CAVİT ACAR ULUSLARARASI ŞAMPİYONADA İKİNCİ OLDU
Eklenme : 6.07.2018   -   Okunma : 776

Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı Sporcumuz Cavit Acar, Uluslararası Gençler Şampiyonlar Turnuvasında 61 kg’da ikinci oldu.

Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı Sporcumuz Cavit Acar, Uluslararası Gençler Şampiyonlar Turnuvasında 61 kg’da ikinci oldu.

Bu yıl 21. defa düzenlenen Uluslararası Gençler Şampiyonlar Turnuvasının resmî açılış töreni İstanbul Bağcılar Spor Salonunda yapıldı. Açılış konuşmasını yapan Gençlik ve Spor Hizmetleri İstanbul İl müdürü Cemil Boz şampiyonlar turnuvasının önemine değinerek. Bugün çok önemli bir turnuvaya ev sahipliği yapıyoruz. Şampiyonlarımızı rahmetle anıyoruz. Onların adına böyle bir turnuva organize eden ve bu turnuvayı İstanbul’a veren Güreş federasyonu başkanı Musa Aydın ve tüm yönetimine de teşekkür ediyoruz” dedi.

Açılış töreninin ardından müsabakalara kaldığı yerden devam edildi.

Kızılcahamam Belediye Güreş Takımımızdan turnuvaya katılan serbest stil 61 kg’da Güreşen Cavit Acar, finalde Rus Magedemov Abasgodzi’yi yenerek ikinci oldu.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Güreşcimiz Cavit Acar’ı  tebrik ederek başarılarının devamını diliyorum dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ