Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİMİZİN KABİRLERİ VE ŞEHİTLER ANNESİ MUZAFFER GÜLŞEN ZİYARET EDİLDİ
Eklenme : 15.07.2018   -   Okunma : 672

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programları kapsamında Kızılcahamam’dan şehit olan Demokrasi şehitlerimiz Lütfi Gülşen, Mehmet Gülşen ve Hakan Gülşen’in kabirleri ziyaret edilerek dualar okundu. Anneleri Muzaffer Gülşen’in evine ziyaret düzenlendi.

Ziyarete Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Eşi Ayşe Güney, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Vural Eker, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Songül Ergelen, Durali Uygun, İbrahim Yıldız, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş,  İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, AK Parti İlçe Teşkilatı ve Kızılcahamam Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Müdür Vekili Tuğba Avcı  katıldı.

15 Temmuz Şehitlerimizin ailelerini ziyaret eden heyet Şehitlerimize Allah’tan rahmet dileyerek, şehadetlerinin  2. Yılında da ailelerini yalnız bırakmadılar. Ziyarette İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay tarafından Kur’an-ı Kerim okundu ve dua edildi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ