Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİDİMİZ İBRAHİM ATEŞ’İN KABRİ VE AİLESİ ZİYARET EDİLDİ
Eklenme : 15.07.2018   -   Okunma : 1818

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Kızılcahamam’dan şehit olan Demokrasi şehidimiz İbrahim Ateş’in kabri ziyaret edilerek dualar..

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Kızılcahamam’dan şehit olan Demokrasi şehidimiz İbrahim Ateş’in kabri ziyaret edilerek dualar okundu. Ardında Ateş ailesinin evine ziyaret düzenlendi.

Ziyarete Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Eşi Ayşe Güney, AK Parti Milletvekili Zeynep Yıldız, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Vural Eker, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Murtaza Güngör, Songül Ergelen, İbrahim Yıldız, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, AK Parti İlçe Teşkilatı ve Kızılcahamam Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Müdür Vekili Tuğba Avcı katıldı.

15 Temmuz Şehidimizin ailesini ziyaret eden heyet, Şehidimize Allah’tan rahmet dileyerek, şehadetlerinin  2. Yılında da ailelerini yalnız bırakmadılar. Ziyarette İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay tarafından Kur’an-ı Kerim okundu ve dua edildi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ