Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MAHALLEDE ŞENLİK VAR ETKİNLİĞİ DEVAM EDİYOR
Eklenme : 17.07.2018   -   Okunma : 1143

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 15 Temmuz – 18 Temmuz 2018 tarihleri arasında Kızılcahamam İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde Mahallede Şenlik Var panayırı düzenleniyor.

3 gün süreyle ücretsiz olarak lunapark keyfi, hediye çekilişi, sürpriz sanatçılar, animasyon gösterileri, çocuklara oyuncak, palyaço gösterileri, kum boyama, yüz boyama, meddah, kukla şov, yarışmalar ve muhteşem gösterileri ile  mahalleleri aynı ortamda buluşturan, eğlenceyi vatandaşların ayağına götüren Mahallede Şenlik Var panayırı, özellikle çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde kurduğu Mahallede Şenlik Var panayırını Kızılcahamam’a taşıdı. Panayır, oyun gruplarıyla da minik ziyaretçilerini ağırlayacak. Muhteşem sirki, akülü arabalar, şişme oyuncaklar ile pek çok lunapark oyuncağının yer aldığı panayır alanındaki sahne gösterileri ile akrobasi ve muhteşem sirk grubu, heyecanlı bir atmosfer ile konuklarını ağırlayacak.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Mahallede Şenlik Var etkinliğini Kızılcahamam’da özellikle çocuklarımızla buluşturduğumuz için mutluyuz diyerek Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya teşekkür etti ve çocuklara iyi eğlenceler diledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ