Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, BAĞLICA MAHALLESİ CAMİ VE KÜLTÜR MERKEZİ YAPIM TÖRENİNE KATILDI
Eklenme : 29.07.2018   -   Okunma : 1689

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ankara Bölge Milletvekilimiz Eski Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Emrullah İşler ile birlikte Kızılcahamam Bağlıca Mahallesinde düzenlenen Cami ve Kültür binası yapım törenine katıldı.

Kızılcahamam Bağlıca Mahallesinde yapımına başlanılan cami ve kültür binası için düzenlenen törene katılan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, yaptığı konuşmada İlçemizin Mahallelerinde oluşan eksiklikleri gidermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Mahallelerimizde yapılan çalışmaları takip ederek gelen taleplere cevap veriyoruz. Bağlıca mahallemizin cami ve kültür merkezi binasının yapım için Belediye olarak 180m3 beton ve 25 ton demir ihtiyacını karşıladık, binamız hızlı bir şekilde yükseliyor desteklerimizi sürdürmeye devam edileceğini belirterek cami ve kültür merkezinin hayırlı olmasını diledi.

Ankara Bölge Milletvekilimiz Eski Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Emrullah İşler, yaptığı selamlama konuşmasında Kızılcahamam’ın çok önemli olduğunu belirterek Milletvekilli seçimlerinde verilen destekten dolayı teşekkür etti. Yatırımların takipçisi olacağını dile getirerek cami ve kültür merkezinin hayırlı olmasını diledi.

Yapılan törende dernek yönetimi tarafından Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e teşekkür plaketi verildi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ