Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ MUHİTTİN GÜNEY, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ DOÇ. DR. MUSTAFA TUNA’YI ZİYARET ETTİ
Eklenme : 1.08.2018   -   Okunma : 1506

Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Süleyman Acar ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Mustafa Tuna’yı makamında ziyaret

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Süleyman Acar ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Mustafa Tuna’yı makamında ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine başladığı günden bu yana yaptığı başarılı çalışmalar ile adından söz ettiren, Ankara halkının büyük sevgisini kazanan Başkan Tuna, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar’ı oldukça samimi bir ortamda karşıladı. İlçemizde yapılan ve yapılması gereken hizmetler hakkında bilgiler alan Mustafa Tuna, Kızılcahamam’ın her zaman kendisi için özel bir yerinin olduğunu ifade ederek ilçemize desteğinin artarak  devam edeceğini belirtti.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçemize verdiği büyük önem ve destekten dolayı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya ilçe halkımız adına teşekkür etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ