Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, ESİN İLE HALİL OZANCAN ÇİFTİNİN NİKAHINI KIYDI
Eklenme : 5.08.2018   -   Okunma : 1171

Başkanımız, çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek, Arslan ve Keleş ailelerine de hayırlı olsun dileklerini iletti.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney eşi Ayşe Güney, Ankara Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, eşi Ayşenur İşler, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediyesi Genel Koordinatörü ve Başkan Danışmanı İhsan Taşer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, Kahramankazan Belediyesi Özel Kalem Müdürü Murat Taş, Kızılcahamam Eski Belediye Başkanı Salih Öztürk ve Ankara Büyükşehir Eski Halk Ekmek Müdürü Ali İlkbahar ve davetliler ile birlikte Esin - Halil Ozancan çiftinin düğün ve nikah törenine katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kozalak Cafe Sahibi Nuray Arslan’ın Oğlu Halil Ozancan ile Esin çiftinin Kızılcahamam Yakuttaş Düğün Salonu’nda nikahını kıydı. Düğüne katılan Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, Kahramankazan Belediyesi Özel Kalem Müdürü Murat Taş, Kızılcahamam Eski Belediye Başkanı Salih Öztürk ve Ankara Büyükşehir Eski Halk Ekmek Müdürü Ali İlkbahar çiftin şahitliğini yaptılar.

Başkanımız, çifte bir ömür boyu mutluluklar dileyerek, Arslan ve Keleş ailelerine de hayırlı olsun dileklerini iletti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ