Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, AK PARTİ TARAFINDAN İLÇEMİZDE DÜZENLENEN KAMPA KATILDI
Eklenme : 11.08.2018   -   Okunma : 654

Adalet ve Kalkınma Partisi, 24 Haziran seçimlerini değerlendirmek ve 2019 Yerel seçimlerine hazırlık amacı ile Kızılcahamam’da kampa girdi.

Adalet ve Kalkınma Partisi, 24 Haziran seçimlerini değerlendirmek ve 2019 Yerel seçimlerine hazırlık amacı ile Kızılcahamam’da kampa girdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar ile birlikte Çam Otel’de düzenlenen toplantıya katıldı.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Ahmet Sorgun’un başkanlığında 81 ilin seçim işleri başkanı ve 81 ilin SKM başkanları ile gerçekleşecek toplantıda 24 Haziran seçim sürecinin değerlendirmesi yapılıyor.

10 Ağustos Cuma günü otele girişlerle başlayan kampta, 11 Ağustos Cumartesi günü sabah gerçekleşen kahvaltının ardından saat 10:00’da Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Ahmet Sorgun’un açılış konuşması gerçekleştirildi.  Ardından AK Parti Genel Merkes Seçim Koordinasyon Başkanı Ali İhsan Yavuz tarafından 24 Haziran seçimlerinin değerlendirilmesi ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Hurşit Yıldırım tarafından sunum yapıldı.

Toplantı, yerel seçimlere hazırlık müzakeresi ve bölge toplantıları ile devam etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ