Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, 2019 YEREL SEÇİMLERİNE HAZIRLIK TOPLANTISINA KATILDI
Eklenme : 12.08.2018   -   Okunma : 742

Adalet ve Kalkınma Partisi, 24 Haziran seçimlerini değerlendirmek ve 2019 Yerel seçimlerine hazırlık amacı ile Kızılcahamam’da kampa girdi.

Cuma akşamı başlayan kampın son gün programı bugün gerçekleştirildi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Ahmet Sorgun’un başkanlığında 81 ilin seçim işleri başkanı ve 81 ilin SKM başkanları ile gerçekleşen 2019 Yerel Seçimlerine Hazırlık Toplantısına katıldı.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Ahmet Sorgun’un başkanlığında 81 ilin seçim işleri başkanı ve 81 ilin SKM başkanları ile gerçekleşecek toplantıda 24 Haziran seçim sürecinin değerlendirmesi yapıldı

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, SKM İlçe Başkanı Yusuf Öztürk ve  ile birlikte Çam Otel’de düzenlenen 2019 Yerel Seçimlerine Hazırlık Toplantısına katıldılar.

Toplantının bugünki programı, yerel seçimlere hazırlık müzakeresi ve bölge toplantıları ile devam ederek plaket dağıtımı ile son buldu.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Adalet ve Kalkınma Partisi, 24 Haziran seçimlerini değerlendirmek ve 2019 Yerel seçimlerine hazırlık amacı ile İlçemize gelen ve İlçemizi tercih eden, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Ahmet Sorgun’a teşekkür ederim dedi. Başkanımız, toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ