Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KURBAN BAYRAMI RESMİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI
Eklenme : 22.08.2018   -   Okunma : 731

Kurban bayramının ikinci gününde resmi bayramlaşma töreni yapıldı.

Kurban bayramının ikinci gününde resmi bayramlaşma töreni yapıldı.

Törene, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyelerimiz, Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Songül Ergelen, Adem Emin Atakul, Durali Uygun,  Genel Koordinatör Başkan Danışmanı İhsan Taşer,  İlçe AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı, Kızılcahamlılar Derneği Genel Başkanı Beyhan Sarı, Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Yöneticileri, sivil toplum örgütleri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Kızılcahamam Belediyesi Yabanabad Sultan Fatih düğün salonunda yapılan bayramlaşma töreninde konuşan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, “Kurban Bayramının, sevginin ve kardeşliğin en yüksek düzeyde hissedileceği, insanlarımızın birbirlerine sıkıca kenetleneceği, milli birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin her yönüyle yaşanacağı günler olarak geçmesini umuyorum. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutlar, saygı ve sevgiler sunarım” dedi.

 İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, yaptığı selamlama konuşmasında “Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutlar, saygı ve sevgiler sunarım” dedi.

Kızılcahamam Belediyesi Yabanabad Sultan Fatih düğün salonunda başlayan bayramlaşma töreni daha sonra Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Huzur evi ziyareti ile sona erdi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ