Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI’NIN 96. YILI KUTLANDI
Eklenme : 30.08.2018   -   Okunma : 1458

30 Ağustos Zafer Bayramı, Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda yapılan törenle kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı, Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda yapılan törenle kutlandı.

Törene, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Cumhuriyet Savcısı Serkan Celbek, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Songül Ergelen, İbrahim Yıldız, Durali Uygun, Adem Emin Atakul, Hamis Tüfekçi, Murat Can, Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Seher Erol Çelik, Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, İlçe  Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sivil Toplum kuruluşları başkanları, Kamu Kurum ve Kuruluşların İdari amirleri katıldı.

Kızılcahamam Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı, Cumhuriyet Savcılığı ve Cumhuriyet Halk Partisi tarafından Anıta çelenk konulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

İstiklal marşının ardından, Tören günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanındaki törenin ardından Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Makamında tebrikleri kabul etti.

Daha sonra protokol Şehit Fatih Duru Parkı'na geçerek, Şehit Anıt Ağacına ziyarette bulundular. İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay tarafından vatanımız için canını veren bütün şehitlerimize dua edilerek program sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ