Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MUSTAFA DESTİCİ’DEN BAŞKANIMIZA ZİYARET
Eklenme : 31.08.2018   -   Okunma : 1158

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Ankara Bölge Milletvekili Mustafa Destici, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret etti.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Ankara Bölge Milletvekili Mustafa Destici, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret etti.

Kızılcahamam’a teşekkür ziyaretine gelen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Ankara Bölge Milletvekili Mustafa Destici, Büyük Birlik Partisi Ankara İl Başkanı Mahir Alay ve İl Yöneticilerini, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ergün Keleş ve yönetimi Belediye binası önünde karşıladılar.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in makamına geçen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Ankara Bölge Milletvekili Mustafa Destici, yoğun ülke gündeminden dolayı teşekkür ziyaretini geciktirdiğini ve ilk fırsatta Kızılcahamam’ı ziyaret ederek teşekkür etmek istediğini dile getirerek Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e ve Kızılcahamam halkına teşekkür etti.

Başkanımız, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Ankara Bölge Milletvekili Mustafa Destici’ye yapmış oldukları ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivaline davet etti. . Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Ankara Bölge Milletvekili Mustafa Destici ve beraberindeki heyet, Kızılcahamam Kaymakamlığını ziyaret etmek üzere Belediye Başkanlığından ayrıldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ