Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, DENİZ İLE NADİR ÇİFTİNİN NİKAHINI KIYDI
Eklenme : 1.09.2018   -   Okunma : 1303

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Eski AK Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım’ın amcasının oğlu, belediye personeli Hande Coşkun’un kardeşi Nadir ile Deniz çiftinin Kızılcahamam Yakuttaş Düğün Salanu’nda nikahını kıydı. Çiftin nikah şahitliğini Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ahmet Arslanoğlu, Söğüt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Akan yaptı.

Nikah Merasimine; Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Meclis Üyesi Kemal Öztürk, Ankara Büyükşehir Meclis Üyesi Ahmet Arslanoğlu, Genel Koordinatör Başkan Danışmanı İhsan Taşer, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbarahim Ulubey, Söğüt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Akan ve çok sayıda davetli katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Yıldırım ve Özdemir ailelerine hayırlı olsun temennisinde bulunarak Nadir ve Deniz çiftine de bir ömür mutluluklar diledi.

Ayrıca Belediye Başkanımız Muhittin Güney, nikahı kıyılan damat ve geline Kur’an-ı Kerim ile Türk Bayrağı hediye ederek  hatıra fotoğrafı çektirdiler.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ