Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

FESTİVALİMİZE GELEN MİSAFİRLERİMİZDEN BAŞKANIMIZA ZİYARET
Eklenme : 7.09.2018   -   Okunma : 651

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, “ Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan değerli konuklarımıza teşekkür ederim” dedi.

Festival davetlilerimiz AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna ve Azerbaycan Büyükelçisi Hazar İbrahim Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna ve Azerbaycan Büyükelçisi Hazar İbrahim ile sohbet ederek Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivali açılış töreni için 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanına geçtiler.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, “ Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan değerli konuklarımıza teşekkür ederim” dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ