Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

FESTİVAL ETKİNLİKLERİ KORTEJ YÜRÜYÜŞÜ VE ŞEHİTLERİMİZE DUA İLE DEVAM ETTİ
Eklenme : 7.09.2018   -   Okunma : 642

Kızılcahamam15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşen açılış töreninin ardından Belediyemiz tarafından kortej yürüyüşü tertip edildi.

Kızılcahamam15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda gerçekleşen açılış töreninin ardından Belediyemiz tarafından kortej yürüyüşü tertip edildi.

Kortej yürüyüşüne Belediye Başkanımız Muhittin Güney,  AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, AK Parti Ankara Milletvekili Arife Polat Düzgün, Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Kosova – Mamuşa Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Sala ve Belediye Heyetleri, Kıbrıs – Paşaköy Belediye Başkan Yardımcısı Mikail Cankurt ve Belediye Heyetleri, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, Belediye Meclis Üyelerimiz Songül Ergelen, Durali Uygun, İbrahim Yıldız, Yusuf Şengül, Günaydın Yüce, Hamis Tüfekci, Genel Koordinatör Başkan Danışmanı İhsan Taşer, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı, AK Parti SKM Başkanı Yusuf Öztürk, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen, Büyük Birlik Partisi Ankara İl Başkanı Mahir Alay, Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Ergün Keleş, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, İlçe Müftümüz Selçuk Kılıçbay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş,Orman İşletme Müdürü Mehmet Pınar, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nakit Şahin, Ptt Müdürü Bahri Avşar, STK Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.  Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivali açılışından sonra gerçekleşen kortej yürüyüşünün ardından  Şehit Fatih Duru Parkı’na ulaşıldı ve parkta bulunan şehit anıt ağacında tüm şehitlerimize dua edildi. Kortej yürüyüşü  Belediye Binamız önüne kadar devam etti. Yürüyüş, mehter takımı tarafından belediye önünde verilen mini konser ile sona erdi.

 

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ