Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

FESTİVALİN İLK GÜNÜNDE BÜYÜK COŞKU
Eklenme : 8.09.2018   -   Okunma : 1250

07 - 08 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilen Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin birinci günü tamamlandı.

Belediyemizin Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri kapsamında 07 - 08 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilen Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin birinci günü tamamlandı.

Festivalin ilk günü akşamında ilçe stadında gerçekleştirilen konser programına yoğun katılım oldu. Festival alanı hınca hınç dolarken izleyenler keyifli dakikalar yaşadı. Yapılan etkinlik için Ankara ve çevre ilçeler adeta Kızılcahamam’a aktı.

Festivalin birinci günü Kızılcahamam ilçe stadında yapılan konserler programına, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, eşi Ayşe Güney, Kosova – Mamuşa Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Sala ve belediye heyeti, Kıbrıs – Paşaköy Belediye Başkan Yardımcısı Mikail Cankurt ve belediye heyeti, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyelerimiz Songül Ergelen, Durali Uygun, İbrahim Yıldız, Yusuf Şengül, Adem Emin Atakul, Murtaza Güngör, Günaydın Yüce, Hamis Tüfekci, Genel Koordinatör Başkan Danışmanı İhsan Taşer, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı, AK Parti SKM Başkanı Yusuf Öztürk, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nakit Şahin, STK Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin 07 Eylül 2018 Cuma günü yapılan Konser programının sunuculuğunu Mesut Yar yaptı. Festivalin ilk sanatçısı Ömer Faruk Bostan oldu. Oyun havaları ile katılımcıları eğlendiren Bostan’a plaketini Belediye Başkanımız Muhittin Güney takdim ederek Festivale katılımlarından dolayı teşekkür etti. Festivalin ikinci konuğu Aysel Yakupoğlu konseri verildi. Aysel Yakupoğlu’na plaketini Kızılcahamam İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız takdim ederek teşekkür etti.

Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin ilerleyen saatlerinde sahneye çıkan Uğur Işılak birbirinden güzel eserleri ile Kızılcahamamlı vatandaşlarımıza ve misafirlerimize muhteşem bir konser verdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, eşi Ayşe Güney ve protokol ile birlikte Uğur Işılak’a plaket takdim ederek teşekkür etti.

Konserin ardından muhteşem havai fişek gösterileri ile Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin birinci günü tamamlandı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ