Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAMDA FESTİVAL ÇOŞKUSU SONA ERDİ
Eklenme : 9.09.2018   -   Okunma : 1040

Belediyemizin Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivali sona erdi.

Belediyemizin Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri kapsamında 07 - 08 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilen Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin son günü tamamlandı.
Kızılcahamam ilçe stadında gerçekleştirilen festivalin son günki konser programına yoğun katılım oldu. Festival alanı hınca hınç dolarken izleyenler keyifli dakikalar yaşadı. Yapılan etkinlik için Ankara ve çevre ilçeler adeta Kızılcahamam’a aktı.
Festivali son gününe, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, eşi Ayşe Güney, Kosova – Mamuşa Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Sala ve belediye heyeti, Kıbrıs – Paşaköy Belediye Başkan Yardımcısı Mikail Cankurt ve belediye heyeti, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyelerimiz Songül Ergelen, Durali Uygun, İbrahim Yıldız, Yusuf Şengül, Adem Emin Atakul, Murtaza Güngör, Günaydın Yüce, Hamis Tüfekci, Genel Koordinatör Başkan Danışmanı İhsan Taşer, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı, AK Parti SKM Başkanı Yusuf Öztürk, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nakit Şahin, STK Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin 08 Eylül 2018 Cumartesi günü yapılan Konser programının sunuculuğunu Mesut Yar yaptı. Festivalin ilk sanatçısı Çubuklu Cem oldu. Oyun havaları ile katılımcıları eğlendiren Çubuklu Cem'e plaketini Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız takdim ederek Festivale katılımlarından dolayı teşekkür etti. 
Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinde, Üniversiteye Giriş Sınavında dereceye giren (TYT ve YKS) sınavında başarılı olan Damla Akpınar, Zeliha İşler, Burak Han Bakır ve Büşra Zeynep Arslan'a ve  Liselere Geçiş sınavında ( LGS) başarılı olan Azra Yıldız, Mustafa Taha Yüce ve Muhsin Efe Tarım'a laptop bilgisayar hediye etti.
Diğer yandan Spor dalında, Şampiyon Güreşçilerimizden İsmail Hakkı Bostancı, Mahir Yurt, Muhammet Yıldırım, Antrenörleri Mehmet Çetin ve Halil Yılmaz ile Karateci Enes Özdemir'e Para ödülü hediye etti.
Festivalin ikinci konuğu İsmail Altunsaray  konseri verildi. İsmail Altunsaray'a plaketini  Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan ve Kosova Cumhuriyeti Mamuşa Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Şala takdim ederek teşekkür etti.
Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin ilerleyen saatlerinde sahneye çıkan Tan Taşçı birbirinden güzel eserleri ile Kızılcahamamlı vatandaşlarımıza ve misafirlerimize muhteşem bir konser verdi.
Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, eşi Ayşe Güney ve protokol ile birlikte Tan Taşçı’ya plaket takdim ederek teşekkür etti.
Konserin ardından muhteşem havai fişek gösterileri ile Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivali sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ