Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, ANKARA'DA FETÖ'YE TEPKİ BULUŞMASINA KATILDI
Eklenme : 10.09.2018   -   Okunma : 876

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ankara Sincan Ceza İnfaz Kurumu’nda düzenlenen Fetö’ye tepki buluşmasına katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ankara Sincan Ceza İnfaz Kurumu’nda düzenlenen Fetö’ye tepki buluşmasına katıldı.

Ankara Sincan Ceza İnfaz Kurumu önünde düzenlenen Fetö’ye tepki buluşmasına Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Belediye Başkanları, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Mualla Varol, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Süleyman Acar, AK Parti Kızılcahamam Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız ve Ak Parti İlçe Yönetimi ile birlikte katıldılar.

Grup adına açıklama yapan AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin davaları başladığı günden bu yana takip ettiklerini belirterek, şunları söyledi: 

"Bu süreç içinde darbe davalarını takip eden şehit yakınları ve gazilerimizin her zaman yanında olduk. Onların dertleri ile dertlendik. Devletimizin ve milletimizin bekasına yönelik tehdidin bertaraf edilmesi noktasında canlarını ortaya koymuş olan gazilerimiz ile bu uğurda canlarını feda etmiş olan aziz şehitlerimizin fedakarlıklarına her zaman sahip çıktık, çıkmaya da devam edeceğiz. Zira biliyoruz ki, bu vatan bizler için ilahi bir emanettir. Devletimizin ve milletimizin bekasının halen tehdit altında olduğu şu günlerde, aziz şehitlerimiz ile gazilerimizin ortaya koydukları fedakarlıklara sahip çıkarak, bu vatanı hain darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ ile iç ve dış birlikçilerinin eline düşürmeyeceğiz. Darbe teşebbüsünü gerçekleştiren hainlerin, hukuk çerçevesinde hak ettikleri cezayı almaları için AK parti il ve ilçe teşkilatları olarak darbe davalarının takipçisi olmaya devam edeceğiz."

Grup açıklamanın ardından FETÖ davalarını takip etmek üzere Sincan Ceza İnfaz Kurumları kampüsüne girdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ