Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

CAHİT ZARİFOĞLU İLKOKULU ‘SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM İÇİN OKUR YAZARIM’ PROJESİ İÇİN KIZILCAHAMAM’DA
Eklenme : 10.09.2018   -   Okunma : 1275

Cahit Zarifoğlu İlkokulu, Tübitak 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları kapsamında 2017-2018 çağrı döneminde 118B560 numara ile desteklenen projesine start Kızılc

Cahit Zarifoğlu İlkokulu, Tübitak 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları kapsamında 2017-2018 çağrı döneminde 118B560 numara ile desteklenen projesine start Kızılcahamam’da verildi.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından desteklenen proje ile katılımcıların; Dünyanın/Doğanın bilimini öğrenerek yaşamlarını bu doğrultuda sürdürmeleri, yeryüzünde hayatı mümkün kılan doğal süreçleri anlamaları, doğaya yönelik olumlu tutum, değer ve anlayış geliştirmeleri amaçlanmaktadır. Proje kapsamında 10-14 Eylül tarihleri arasında ilçemizde Jeopark alanlarını ve Soğuksu Milli parkını inceleyecek olan proje ekibine Kızılcahamam Belediyesi Turizm Tanıtım Koordinatörü Ali İhsan Kayabaşıoğlu rehberlik edecek.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney’in Jeopark Projesi kapsamında yapmış olduğu çalışmaları her geçen gün takdir görmekte ve sadece ilçemizde değil diğer illerdeki okulların da doğa eğitimleri için tercih ettiği cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Belediye Başkanımız Muhittin Güney, proje ekibine ve katılımcılara ilçemizi tercih ettikleri için ayrı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ