Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, 2018 - 2019 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINI KUTLADI
Eklenme : 16.09.2018   -   Okunma : 711

Başkanımız, 2018 - 2019 Eğitim ve Öğretim yılı dolayısıyla yayımladığı mesajda tüm öğrenci, öğretmen ve eğitim camiasına başarılar diledi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney; başlayacak olan 2018 - 2019 Eğitim ve Öğretim yılı dolayısıyla yayımladığı mesajda tüm öğrenci, öğretmen ve eğitim camiasına başarılar diledi.

İyi bir eğitimin, gelecek yarınlar için önemine dikkat çeken Başkanımız Muhittin Güney, “Ülkemizin kalkınmasında eğitim ve öğretimin önemi gün geçtikçe artarken; geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin yeni bir eğitim öğretim dönemi heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. İnsan hayatında aileden sonra en önemli basamak olan okul; öğrencileri hayata hazırlayan, kültürel ve sosyal yönden gelişimini ve onları geleceğe yönelik hedeflerine ulaşmasını sağlayan eğitim yuvalarıdır. Bu yuvalardaki en büyük hedef ise; okuyan, araştıran, sorgulayan, sonuç alabilen, ülkesini, bayrağını seven, yeteneklerinin bilincinde, yeniliklere açık ve bilginin gücüne inanan nesiller yetiştirmektir. Bilgiyi üreten, paylaşan ve insanların yararına sunabilen genç nesiller ise bir ülkenin en büyük zenginliğidir. Güçlü ve kalkınmış bir Türkiye’nin de yolu eğitimden geçmektedir.

Kızılcahamam ilçemizde de okullarımızda eğitim faaliyetleri başarılı bir şekilde devam ediyor. Belediye olarak her zaman eğitim camiamızın taleplerini ön planda tutarak destek sağlamaya devam edeceğiz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kıymetli öğrencilerimizin kırtasiye ihtiyaçlarını belediye olarak karşılamaya devam edeceğiz. Eğitime desteğimizi artırarak sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle değerli öğretmenlerimizin ve ülkemizi güvenle geleceğe taşıyacak olan tüm öğrencilerimizin 2018 - 2019 Eğitim – Öğretim yılını en içten dileklerimle kutlar, tüm öğrencilere başarılar dilerim” dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ