Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, İLÇEMİZE GELEN TÜGVA GENEL BAŞKANI İSMAİL EMANET’İ KARŞILADI
Eklenme : 23.09.2018   -   Okunma : 1490

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Eliz Otel’de düzenlenen, TÜGVA il, ilçe temsilcileri toplantısına katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar ile birlikte İlçemiz gelen TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet’i karşıladılar.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Eliz Otel’de düzenlenen, TÜGVA il, ilçe temsilcileri toplantısına katıldı.

21-23 Eylül 2018 tarihleri arasından Kızılcahamam Eliz Otel’de düzenlenen, TÜGVA İl ve İlçe temsilcileri Kızılcahamam Kampı toplantısına; Belediye Başkanımız Muhittin Güney, TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet,  AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen,  TÜGVA Kızılcahamam Temsilcisi Abdullah Şenli ve yönetimi katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Selamlama konuşması yaparak TÜVGA Genel Başkanım İsmail Emanet ve çok değerli TÜVGA Yöneticilerimiz Türkiye’nin Doğa ve Termal Cenneti İlçemize hoş geldiniz diyerek özellikle İlçemizi tercih eden TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet ve TÜGVA Yöneticilerine canı gönülden şahsım ve İlçemiz adına çok çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra’da burada  İlçemizde  sizlere güzel ev sahipliği yaparız sizlerde burada bu güzel programlarınızı gerçekleştirirsiniz dün beraber olduk bugün beraberiz hakikaten çok mutlu oldum. Bizim TÜGVA vakfımızda ilçemizde hizmete devam ediyor. Bizlerde TÜVGA Kızılcahamam Temsilcisi Abdullah Şenli kardeşimle her zaman irtibat halindeyiz  ne emrederlerse biz sisin hizmetinizdeyiz diyerek hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum dedi.

Türkiye Gençlik Vakfı Teşkilat Koordinatörlüğü, 81 il ve 400 ilçeden gelen temsilciler ile söyleşi yapan Tüvga Genel Başkanı İsmail Emanet program sonunda ilçemizden ayrıldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ