Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

EĞİTİMCİ BAŞKANIMIZDAN KIRTASİYE DESTEĞİ BU YIL DA DEVAM ETTİ
Eklenme : 27.09.2018   -   Okunma : 665

Kızılcahamam Belediyesi tarafından Kızılcahamam merkez ve mahallelerinde bulunan ilk ve ortaokullarda eğitim gören öğrencilere kırtasiye desteğinde bulunuldu.

Göreve geldiği günden bu yana ilçemiz için çalışmalarını titizlikle yürüten Belediye Başkanımız Muhittin Güney, kendisi de bir eğitimci olması sebebiyle özellikle eğitim ve öğretim çalışmalarına her zaman öncelik vermeye devam ediyor. Okullarımızdan gelen talepleri her zaman yerine getiren başkanımız, ilk ve ortaokul öğrencilerini yine unutmayarak onları sevindirdi.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine 2018-2019 Eğitim – Öğretim yılında da Belediye Başkanımız Muhittin Güney, öğrencilerimize kırtasiye malzemesi hediye ederek, Çağatay İlköğretim ve Ortaöğretim Okulu’nda ve Belediye Meclis Üyelerimiz de hafta içerisinde ilçemizde bulunan ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin kırtasiye ihtiyaçlarının dağıtımını gerçekleştirdiler.

Belediye Başkanı Muhittin Güney, yaptığı açıklamada, öğrencilerimizin yüzündeki bir anlık mutluluk ve onlarla bu mutluluğu paylaşmak bizleri her zaman heyecanlandırıyor derken, yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diledi.

Hafta içerisinde dağıtılan kırtasiye malzemelerini Kazım Karabekir İlkokulu, Orhan Gazi İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu, Perihan Erdoğan İlkokulu, Akdoğan İlkokulu, İmam Hatip Ortaokullarına Belediye Meclis Üyeleri  Kemal Öztürk, Songül Ergelen ve Durali Uygun dağıttılar.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ