Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZDAN BASIN AÇIKLAMASI
Eklenme : 2.10.2018   -   Okunma : 1216

Belediye Başkanımız Muhittin Güney; 5-6-7 Ekim 2018 tarihlerinden düzenlenecek olan 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için basın açıklaması yayınladı;

BASIN AÇIKLAMASI

Bilindiği üzere Adalet ve Kalkınma Partimiz, yıllarca Kızılcahamam'da istişare ve değerlendirme toplantılarını gerçekleştirmiş, ülkemiz için en önemli kararları Kızılcahamam ilçemizde  almıştır. 

Adalet ve Kalkınma Partimizin ilçemizde gerçekleştirdiği istişare ve değerlendirme toplantılarıtüm medyada  yayınlanarak ilçemizin isminin defalarca zikredilmesini sağlamış ve Marka değeri çok önemli olan ilçemizin ismini  daha da tanınarak tüm dünya tarafından bilinmesini de  sağlanmıştır. Bu vesile ile ilçemize gelen Devlet büyüklerimizle hem ilçemizdeki bürokratlar, hem de vatandaşlarımız görüşme imkanı bulmuştur. Kızılcahamam, yıllarca süren kamplarda bu ayrıcalığı defalarca yaşamış, AK Partimizi ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı en güzel şekilde ağırlamanın haklı gururunu ve onurunu  yaşamıştır.

Ne yazık ki ülkemiz üzerinde oynanan hain oyunların merkezi olan FETÖ yapılanmasının kirli ellerinin ilçemizdeki kampın merkezi olan otelde de olduğunun anlaşılması ile Adalet ve Kalkınma Partimiz’in değerlendirme ve istişare toplantılarının burada yapılmasına engel olmuştur. İlçemizin isminin bu hain örgütü  ile yan yana  anılması dahi bütün ilçe halkımızı ve bizleri son derece rahatsız etmiş ve üzmüştür. Bu durum ilçemize hem reklam ve tanıtım anlamında hem de turizm açısından çok büyük kayıplar yaşatmıştır. 

Göreve geldiğimiz günden bu yana bu durumu düzeltmek ve Türkiye Cumhuriyeti'nin aydınlık geleceğine imza atan AK Partimizin tekrar ilçemize gelmesini sağlamak amacı ile bir çok girişimde bulunduk. Bu hain yapılanmanın ilçemizden temizlenerek,Cumhurbaşkanımızı tekrar misafir edebilmeyi dört gözle bekledik. İlçemizin marka isminin hak ettiği şekilde tanıtılması için  çalışmalar gerçekleştirdik.

Yaptığımız girişimlerle, Cumhurbaşkanımızın ve partimizin sağ duyulu yaklaşımı ile birlikte çok şükür ki; 05-06-07 Ekim 2018 tarihlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Kızılcahamam Eliz Otel'de gerçekleştirilecek. Bizler en iyi şekilde partimizi ve devlet büyüklerimizi Kızılcahamam'da ağırlamanın onurunu tekrar yaşayacağız.

 Toplantının ilçemizde olacağını Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bugün (02 Ekim 2018) gerçekleştirilen TBMM Grup Toplantısı'nda da şu şekilde belirtti; "Geleneksel diyeceğimiz istişare toplantımızı 5 yıl aradan sonra tekrar Kızılcahamam'da gerçekleştiriyoruz. 2019 Mart seçimleri için Kızılcahamam kampında en doğru yol haritamızı belirleyeceğiz."

Bu vesile ile, kampın tekrar ilçemizde yapılması için gerekli hassasiyeti gösteren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve parti yetkililerimize şahsım ve ilçem adına teşekkür eder, saygılar sunarım.

 

                                                                                            Muhittin GÜNEY

                                                                               Kızılcahamam Belediye BaşkanıİLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ