Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM İÇİN TARİHİ GÜN
Eklenme : 5.10.2018   -   Okunma : 1134

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kızılcahamam’a geldi.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kızılcahamam’a geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Kızılcahamam’a gelen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Eski Bakan ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal , AK Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler,  eşi Ayşenur İşler, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, eşi Şener Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve eşi Ayşe Güney, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı ve TÜGVA İlçe Temsilcisi Abdullah Şenli karşıladı.

05-06-07 Ekim 2018 tarihlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Kızılcahamam’a Helikopter ile gelen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Eliz Otel Helikopter pistinde karşılanarak kampın yapılacağı otele geçti.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve eşi Emine Erdoğan’a karşılama sırasında ilçemize hoş geldiniz diyerek çiçek takdiminde bulundu.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ