Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZIN MUTLU GÜNÜ
Eklenme : 6.10.2018   -   Okunma : 1135

Başkanımız Muhittin Güney’in oğlu Tarık Güney ile Tunus Büyükelçisi Ömer Faruk Doğan’ın kızı Nevra Doğan, bugün yapılan nikah töreni ile dünya evine girdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in oğlu Tarık Güney ile Tunus Büyükelçisi Ömer Faruk Doğan’ın kızı Nevra Doğan, bugün yapılan nikah töreni ile dünya evine girdi.

Kızılcahamam 15 Temmuz Demokrasi Şehidi İbrahim Ateş Seyir Tepesi ve Sosyal Tesisi’nde yapılan düğün törenine Cumhurbaşkanımızın Yardımcısı Fuat Oktay, Ankara Valisi Ercan Topaca, AK Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan, Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can, Nallıhan Belediye Başkanı İsmail Öntaş, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, AK Parti yöneticileri, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri, Bürokratlar, Kurum Müdürleri, Mahalle Muhtarları, STK Başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, eşi Ayşe Güney, Tunus Büyükelçisi Ömer Faruk Doğan ve eşi Tülay Doğan ile davetlileri karşıladılar. Düğün töreni çiftin nikah merasimi ile başladı. Nevra ve Tarık çiftinin nikahını İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay kıydı. Çiftin Nikah Şahitliğini ise Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ankara Valisi Ercan Topaca, AK Parti İl Başkanı Hakan Han Özcan, Ankara Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler ve Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız yaptı.

Çiftin evlilik cüzdanını Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay takdim ederken Ankara Valisi Ercan Topaca, çifte Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim takdim etti.

Düğünde örf ve adetlerimizden olan kına merasimi gerçekleştirildi. Yine örf ve adetlerimizden olan damat giydirme merasimini ilçemizi emekli imamlardan Mustafa Acar hoca yaparak damadın ve gelin hanımın kınaları yakıldı, dua edildi.

Düğün ve kına merasimine katılan davetliler, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e ve Tunus Büyükelçisi Ömer Faruk Doğan’a hayırlı olsun dileklerini ileterek Tarık ve Nevra çiftine mutluluklar dilediler.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ