Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BELEDİYE HİZMET BİNAMIZDAN GERİ DÖNÜŞÜM HAREKETİ BAŞLIYOR
Eklenme : 10.10.2018   -   Okunma : 805

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, “ Türkiye’nin Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam sloganı ile çıktığımız bu yolda, ilçemizde bulunan yeşilin ve ....

Çevrenin ve doğal kaynakların korunmasına yönelik çalışmalar yapan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye binamızdan başlaması planlanan ve ilçemizde bütün birimlerde hayata geçireceği, israfın önlenmesi, atığın azaltılması ve dönüştürülmesini kapsayan atık yönetim projesini hayata geçirdi.

Bu kapsamda Kızılcahamam Belediyesi hizmet binasından başlayarak tüm atıklar kağıt, plastik, cam, metal, organik ve geri dönüşmeyen atık bölmelerinden oluşan kumbaralara yerleştirilerek burada toplanan atıklar geri dönüşüme tabi tutulacak.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, “ Türkiye’nin Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam sloganı ile çıktığımız bu yolda, ilçemizde bulunan yeşilin ve doğanın güzelliğini korumak, gelecek nesillere daha güzel bir Kızılcahamam bırakmak için çabalıyor ve çalışıyoruz. Belediye hizmet binasından başlayarak tüm atıklar kağıt, plastik, cam, metal, organik ve geri dönüşmeyen atık bölmelerinden oluşan kumbaralarda toplayarak geri dönüşüme tabi tutacağız. Çevre konusunda çalışmalarımız bu proje ile sınırlı kalmayacak; elektrikli ve elektronik aletler, bitkisel atık yağlar, ambalaj atıkları ve kullanılmış piller için de geri dönüşüm projesi hazırlıyoruz.” dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ