Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZDAN KOSGEB KIZILCAHAMAM TEMSİLCİSİ ALİ AYDIN’A ZİYARET
Eklenme : 23.10.2018   -   Okunma : 1460

Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Bundan sonra KOSGEB faaliyetleri ilçemizde yürütülecektir, böylelikle hemşerilerimiz desteklerden daha kolay ve fazla .....

Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Genel Koordinatör Başkan Danışmanı İhsan Taşer ile birlikte Kosgeb Kızılcahamam Temsilcisi Ali Aydın’ı ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi  (KOSGEB )Kızılcahamam Temsilcilik Ofisi Belediye Hizmet Binası 1.katta faaliyetine kaldığı yerden devam ederek girişimcilerimize ve firmalarımıza hizmet vermeye yeniden başladı.  

Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Bundan sonra KOSGEB faaliyetleri ilçemizde yürütülecektir, böylelikle hemşerilerimiz desteklerden daha kolay ve fazla yararlanacaktır. Firmaların ve girişimcilerin Ankara’ya gitmelerine gerek kalmadan işlemlerin yürütülmesi için bu ofisi açtık. İlerleyen günlerde yeni bir girişimcilik eğitimin müjdesini veren Güney, “temsilciliğimizin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ