Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ ANTALYA YÖREX FUARINDA YERİNİ ALDI
Eklenme : 24.10.2018   -   Okunma : 804

Antalya Ticaret Borsasının (ATB) organizasyonuyla bu yıl 9.’cusu düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) törenle açıldı.

Antalya Ticaret Borsasının (ATB) organizasyonuyla bu yıl 9.’cusu düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) törenle açıldı.

Antalya ANFAŞ Fuar alanında kapılarını 9. kez açan Yöresel Ürünler Fuarında Kızılcahamam Belediyesi de yerini aldı.

Yörex, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel in katılımlarıyla 9. kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuar'a tek kendi standını kuran Kızılcahamam Belediyesi tanıtım broşürleri, otel tanıtımları, yöresel ürünleri; bazlama, gözleme, tarhana, erişte, kül çöreği, meyve kurusu, Maden suyu, Javsu, Çam Kahvesi ve Kızılcahamam ünlü çam kolonyalarının bulunduğu standa ilgi yoğun oldu.

Antalya ANFAŞ Fuar alanında kapılarını ziyaretçilerine açan Yörex fuarı 28 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek. Yörex Fuarında İlçemizi Kızılcahamam Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hacı Ünal ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Kerem Çaylı tanıtacak.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Yörex fuarının ilçemizin tanıtımı açısından çok önemli olduğunu belirterek fuarın ilçemiz adına hayırlı olmasını diledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ