Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, NİNO ANAOKULU’NU ZİYARET EDEREK YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI TEBRİK ETTİ
Eklenme : 30.10.2018   -   Okunma : 1510

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediyesi Nitelikli İlkeli Nesiller Anaokulu’nu ziyaret etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediyesi Nitelikli İlkeli Nesiller Anaokulu’nu ziyaret etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş ile birlikte 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılının başlaması münasebetiyle ilçemizde bulunan okulları tek tek ziyaret ederek yeni eğitim-öğretim yıllarını tebrik etti.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Nitelikli İlkeli Nesiller Anaokulu (NİNO)’nu ziyaretinde okul müdürü ve öğretmenler ile sohbet ederek kendilerine tatlı ikramında bulundu. Başkanımız, tüm öğretmen, idareci ve öğrencilere başarılar dilerken, kendisi de bir eğitimci olarak her zaman tüm okullarımızın hizmetinde olduğunu söyledi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, “değerli öğretmenlerimizin ve ülkemizi güvenle geleceğe taşıyacak olan tüm öğrencilerimizin 2018-2019 eğitim – öğretim yılını en içten dileklerimle kutlar, tüm öğrencilere başarılar dilerim” dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ