Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, ANKARA VALİSİ SAYIN VASİP ŞAHİN’İ KARŞILAYARAK HOŞ GELDİNİZ DEDİ
Eklenme : 6.11.2018   -   Okunma : 1487

Başkanımız Muhittin Güney, Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin’e hayırlı uğurlu olsun dedi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız,  Ankara’daki görevine bugün başlayan Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin’i Ankara’da karşılayarak hoş geldiniz dediler.

Başkanımız Muhittin Güney, Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin’e hayırlı uğurlu olsun dedi.

Ankara Valisi Sayın Vasip Şahin görevine  başladı.

26 Ekim 2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan kararname ile Ankara Valisi olarak atanan ve 6 Kasım Salı günü görevine başlayan Vali Vasip Şahin, Hükümet Konağı önünde Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, vali yardımcıları, kaymakamlar, bölge ve il müdürleri tarafından karşılandı.

Polis mangasını selamlayan Vali Şahin, daha sonra kendisini karşılayanlara Ankara Valiliği olarak Ankara’ya ve Türkiye'ye en güzel hizmeti verme gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.

Başkent Ankara Valisi olarak göreve başladığı bu günde çalışma arkadaşlarının kendisine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Daha sonra makamına geçen Vali Şahin, burada yaptığı ilk açıklamada, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın son atama kararı ile İstanbul Valiliğinden Ankara Valiliğine görevlendirildiğini belirtti.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a İstanbul'da görev yaptığı süre içerisinde kendisine verdiği destek ve katkılardan dolayı teşekkür eden Vali Şahin şunları kaydetti:

“İnşallah İstanbul gibi Ankara'da da güzel hizmetlere Cenab-ı Hak bizi vesile eder. Burada güzel bir ekip var, çalışma arkadaşlarımızla, daire amirleri ile kaymakamlarımızla, vali yardımcılarımızla ve yine paydaş kurumlarımızla, adli, mülki, askeri tüm erkân ve gruplarla, sivil toplum kuruluşlarıyla, tabii ki vatandaşlarımızın temsilcisi tüm kesimlerle inşallah güzel bir işbirliği içerisinde Ankara’mıza ve dolayısı ile ülkemize hizmet etme imkânı buluruz. Cenabı Hak’tan en büyük arzum budur. İnşallah yüzümüzün akıyla, şerefimizle ve verebileceğimiz hizmetin azamisi ile Ankara'da güzel bir dönem geçirmiş oluruz.” dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ