Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BALKAN ŞAMPİYONU GÜREŞÇİMİZİ KARŞILADIK
Eklenme : 6.11.2018   -   Okunma : 794

Arnavutluk Tiran şehrinde yapılan Gençler Balkan Şampiyonasında mücadele eden sporcumuz Cavit Acar, büyük bir başarıya imza attı.

Arnavutluk  Tiran şehrinde yapılan Gençler  Balkan Şampiyonasında mücadele eden sporcumuz Cavit Acar, büyük bir başarıya imza attı.

01-04 Kasım 2018 tarihleri arasında Arnavutluk  Tiran şehrinde düzenlenen Gençler Güreş Balkan Şampiyonasında şampiyon olan Cavit Acar için bugün saat 15:00’de karşılama töreni düzenlendi.

Güreşçimiz, önce Kargasekmez'de karşılandı ve ardından konvoy ile 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında tören düzenlendi

Törene; Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri  Yusuf Şengül, İbrahim Yıldız, Kemal Öztürk, Songül Ergelen, Adem Emin Atakul, Durali Uygun, Günaydın Yüce, Hamis Tüfekçi, Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Okul Müdürleri, Öğretmenler, birim müdürleri, güreş camiası ve misafirler katıldı.

Törende konuşan Başkanımız; katılımcılara hoş geldiniz diyerek güreşçimiz Cavit Acar’ı Ailesini ve hocalarını tebrik etti.

Kızılcahamam’ın evladı Cavit Acar yurtdışında verdiği mücadeleden dolayı kutluyorum diyerek, Amatör spor kulübüne verilen destekten bahsetti.

Başkanımız güreşe destek veren herkese teşekkür ediyorum dedi.

Ardından İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız konuşmasında Cavit bizi bu başarılara zaten alıştırdı, bugün burada bir şeyin tekrarını yapar gibiyiz. Ben öncelikle onu yetiştiren  Annesine, babasına huzurlarınızda sonsuz şükranlarımı sunuyorum diyerek, Cavit Acar’a başarılarının devamını diledi.

Törenin ardından Cavit Acar ile fotoğraf çekimi yapılarak program sona erdi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ