Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, MERVE CAVİDE İLE VAHİT ÇİFTİNİN NİKAHINI KIYDI
Eklenme : 10.11.2018   -   Okunma : 759

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Meclis Üyesi İbrahim Yıldız ve AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız’ın oğulları Vahit ile Merve Cavide çiftinin nikahını kıydı. Çiftin nikah şahitliğini Eski Başbakan Yardımcısı Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Ankara İl AK Parti Kadın Kolları Başkanı Mualla Varol yaptı.

Vahit ile Merve Cavide çiftinin nikah törenine; Belediye Başkanımız Muhittin Güney eşi Ayşe Güney, Eski Başbakan Yardımcısı Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler eşi Ayşenur İşler, Kızılcahamam AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk,  Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Kızılcahamam Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Arslanoğlu Ankara İl AK Parti Kadın Kolları Başkanı Mualla Varol ve misafirler katıldı.

Başkanımız Muhittin Güney, Yıldız ve Aydoğan ailelerine hayırlı olsun temennisinde bulunarak Merve Cavide ile Vahit çiftine de bir ömür mutluluklar dilerim dedi.

Ayrıca Belediye Başkanımız Muhittin Güney, nikahı kıyılan damat ve geline Kur’an-ı Kerim ile Türk Bayrağı hediye ederek  hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ