Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ORTOTEK GAZİLER AMPUTE SPOR KULÜBÜ FUTBOLCU VE YÖNETİCİLERİ KIZILCAHAMAM’A GELDİ
Eklenme : 6.12.2018   -   Okunma : 1583

Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü futbolcu ve yöneticileri, Kızılcahamam’a gelerek ilk önce maça çıktı ve ardından konferans verdi.

Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü futbolcu ve yöneticileri, Kızılcahamam’a gelerek ilk önce maça çıktı ve ardından konferans verdi.

Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu tarafından organize edilen Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü futbolcu ve yöneticileri ile birlikte aktivite programı Kızılcahamam’da düzenlendi.

Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü futbolcuları, Kızılcahamam Rıza Doğan Kapalı Spor Salonu’nda Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile futbol maçı yaptı.

Maçın ardından Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü futbolcu ve yöneticileri öğlen yemeğinin ardından Eliz Otel Anadolu Salonu’nda konferans verdi.

Konferansa; Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız,  Kızılcahamam Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Seyhan Akıska, Kızılcahamam Belediye Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun, Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Şengül, İbrahim Yıldız, STK Başkanları, Okul Müdürleri, Ortotek Gaziler Ampute Spor takımı sporcuları, yöneticileri ve öğrenciler katıldı.

Programda açılış konuşmasını, Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Seyhan Akıska yaparak katılımcıları selamladı.  Ardından Ortotek Gaziler Ampute Spor takım kaptanı ve yöneticileri takımın kuruluşundan bahsederek başarıları hakkında bilgiler verdi.

İlçemize gelen Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü futbolcu ve yöneticileri Kızılcahamam Belediyesi tarafından misafir edilerek hediye takdimi yapıldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ