Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

“GÜREŞİN ENLERİ” ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ
Eklenme : 28.12.2018   -   Okunma : 811

Kızılcahamam Güreş Ailesi tarafından düzenlenen ‘Güreşin Enleri’ Ödül Töreni yapıldı.

Kızılcahamam Güreş Ailesi tarafından düzenlenen ‘Güreşin Enleri’ Ödül Töreni yapıldı.

‘Güreşin Enleri’ Ödül Töreni’ne, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Barun, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı, Türkiye Güreş Federasyonu Asbaşkanı Mehmet Ayhan, okul müdürleri, misafir takımlar, güreş takımı antrenörleri, sporcuları ve aileleri katıldı.

Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu’nda düzenlenen 2018 yılı ‘Güreşin  Enleri’ Ödül Töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Açılış konuşmasını Güreş Baş Antrenörlerimizden ve Milli Sporcu Halil Yılmaz yaptı. Yılmaz Konuşmasında; gençlerimizin spora teşvik edilmesi gerektiğini dile getirerek konuşmasına şöyle devam etti; Güreş takımımıza destek olan başta Belediye Başkanımız Muhittin Güney'e, hocalarımıza ve güreş ailelerimize teşekkür ediyorum, başarılı bir yıl geçirdik ve güreşçiler için ödül töreni düzenledik bizleri yalnız bırakmadığınız için de teşekkür ediyorum diyerek başarılı olan güreşçilerini tebrik etti.

 Programda konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in toplantısı nedeniyle gelemediğini selamlarının olduğunu söyleyerek büyük bir aile olan güreş takımımıza desteklerimizi esirgemedik ve desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Halil hocamız başta olmak üzere Antrenörlerimize ve güreş camiasını başarılarından dolayı tebrik ediyorum dedi.

2018 yılını başarı yılı olarak gören Güreş aileleri düzenledikleri programda, Ülkemizde ve Avrupa'da ödül alan güreşçilerimiz için hazırlanan sunumunu yayınlayarak sahneye çağırılan güreşçilerimize protokol tarafından ödülleri ve plaketleri takdim edildi.

Törenin ardından hatıra fotoğrafı çektirilerek program sona erdi. 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ