Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

RIZA DOĞAN GÜREŞ TURNUVASI BAŞLADI
Eklenme : 4.1.2019   -   Okunma : 1071

Kızılcahamam Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve Kızılcahamam Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile hazırlanan....

Kızılcahamam Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve Kızılcahamam Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile hazırlanan  Rıza Doğan Güreş Turnuvası, Kızılcahamam Güreş Milli Takımlar Antrenman Salonu’nda başladı.

Dünya Şampiyonu Rıza Doğan anısına düzenlenen güreş turnuvası, saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunması ile başladı.

Düzenlenen turnuvada Kızılcahamam AGSK, B.B Ankara Spor, Tedaş SK, Ulaştırma SK, Bartın GSIM, Manisa Yunus Emre Bld. SK, Ego SK, Antalya B.B SK, Sincan Bld. SK katıldı. 04 Ocak Cuma günü gerçekleşen müsabakalarda gençler ve minikler serbest stilde mücadele etti.

Rıza Doğan Güreş Turnuvası’na Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, Genel Koordinatör Başkan Danışmanı İhsan Taşer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nahit Şahin ve çok sayıda güreşsever katıldı.

Dereceye giren sporculara Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nahit Şahin, madalyalarını takdim ettiler.

 

ERKEKLER SERBEST GÜREŞ RIZA DOĞAN TURNUVASI 04 OCAK 2019

KİLO

DERECE

KULÜP

ADI SOYADI

34-38

1

KHAMAM

FURKAN BAL

 

2

ANK BÜY B

F. BARİŞ GÖKTAŞ

 

3

KHAMAM

MUSTAFA DEVELİ

 

4

MANİSA

RAMAZAN KALBAZAN

 

5

MANİSA

DİYARCAN GÜNDÜZ

 

5

MANİSA

SEMİH YİLMAZ

 

7

MANİSA

EMİR YİLMAZ

 

8

ANK BÜY B

YUSUF KAYMAKÇİ

 

9

KHAMAM

TAHİR HAKTAN GERMİYAN

 

10

ANK BÜY B

AKİN AKSOY

       

KİLO

DERECE

KULÜP

ADI SOYADI

44

1

TEDAŞ

METEHAN YAPRAK

 

2

MANİSA

ÖMER YİLMAZ

 

3

KHAMAM

NUMAN KESKİN

 

4

BARTIN

ENSAR KAAN COŞKUN

 

5

ULAŞTIRMA

ALPEREN İDARECİ

 

6

BARTIN

EYÜPHAN GÜLTEKİN

 

7

TEDAŞ

ALİ OSMAN GÜLHAN

       

KİLO

DERECE

KULÜP

ADI SOYADI

52

1

ULAŞTIRMA

EFE AYTUĞ UCUZAL

 

2

EGO SK

ARDA BERAT GENÇ

 

3

KHAMAM

HASAN BURAK GÖKÇE

 

3

KHAMAM

HACİ MEMİŞ KARABAKAL

 

5

KHAMAM

TALHA ÇETİN

 

5

MANİSA

SARAJUDDİN NAVABİ

 

7

TEDAŞ

YUNUS EMRE KAYA

 

8

KHAMAM

HASAN HÜSEYİN ERSOY

 

9

TEDAŞ

ENES ARDA TALAZ

 

10

BARTIN

ENES ÇELİK

       

KİLO

DERECE

KULÜP

ADI SOYADI

62

1

ANK BÜY B

IBRAHİM BENEKLİ

 

2

TEDAŞ

SÜLEYMAN EFE ŞANLİ

 

3

KHAMAM

ŞÜKRÜ BURAK BOYACİ

 

3

ULAŞTIRMA

ÜMMET SAKAT

 

5

KHAMAM

HASAN ESEN

 

5

KHAMAM

HALİL AKİN

 

7

ANK BÜY B

RECEP CANTEKİN

 

8

EGO SK

EMİRHAN ÖLMEZ

 

9

KHAMAM

NURİCAN ŞİMŞEK

 

10

 

 

       

KİLO

DERECE

KULÜP

ADI SOYADI

75

1

KHAMAM

BAHADİR BİLEN

 

2

ULAŞTIRMA

BARAN BOZKURT

 

3

KHAMAM

KERİM ACUN

 

3

KHAMAM

MUHAMMED CAN ÇETİN

 

5

ANK BÜY B

BARAN ÇAĞLAR

 

5

BARTIN

HASAN HÜSEYİN YEŞİLSU

 

7

ANK BÜY B

FURKAN EMRE YOLDAŞ

 

8

KHAMAM

OSMAN SARİOĞLU

 

KİLO

DERECE

KULÜP

ADI SOYADI

41

1

KHAMAM

MUHAMMED DALKİRAN

 

2

TEDAŞ

YUSUF TÜMER

 

3

ANK BÜY B

S. RAHMAN KUŞCUOĞLU

 

3

TEDAŞ

AFFAN ÇAM

 

5

BARTIN

HASANCAN YİLMAZ

 

5

ANK BÜY B

EBUBEKİR YARALİ

 

7

ANK BÜY B

Y. EMRE KAYMAKÇİ

 

8

KHAMAM

FATİH BOZKURT

 

9

 

 

 

10

 

 

       

KİLO

DERECE

KULÜP

ADI SOYADI

48

1

TEDAŞ

TOLGA ÖZBEK

 

2

KHAMAM

EREN UTKU KAYA

 

3

EGO SK

ÇAĞRİ ÇALİŞKAN

 

4

ANK BÜY B

HASAN GÜRHAN

 

5

EGO SK

TARİK BUĞRA AKMAN

 

6

KHAMAM

KEMAL YURT

 

7

 

 

 

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

       

KİLO

DERECE

KULÜP

ADI SOYADI

57

1

ANTALYA

CENGİZHAN RAMAZAN DOĞAN

 

2

BARTIN

ADEM SOYAL

 

3

ANK BÜY B

M. BAKİ ÖNVERMEZ

 

3

KHAMAM

MEHMET TAŞKİRAN

 

5

ANK BÜY B

M. ALİ DOĞAN

 

5

KHAMAM

MUHAMMED BAKİ GÜN

 

7

ULAŞTIRMA

EREN İŞİK

 

8

KHAMAM

DURALİ BÜLBÜL

 

9

KHAMAM

MUHAMMED TOKLUOĞLU

 

10

BARTIN

BERAT ACAR

     

 

KİLO

DERECE

KULÜP

ADI SOYADI

68

1

KHAMAM

MELİH TİREN

 

2

ANK BÜY B

ALPEREN ATAR

 

3

ULAŞTIRMA

CİHANGİR TEKİN

 

4

KHAMAM

MUSTAFA DÖŞLÜ

 

5

TEDAŞ

YAĞİZ KESER

 

6

SİNCAN

MUHAMMED EMİR SOYLU

 

7

ANK BÜY B

SUAT GÖLCÜK

 

8

 

 

       

KİLO

DERECE

KULÜP

ADI SOYADI

85

1

ANK BÜY B

SAMET YİLMAZ

 

2

TEDAŞ

BERKAY AYDİNLİ

 

3

KHAMAM

ENES DEMİR



İLANLAR
E-BELEDİYE
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM