Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, 15 TEMMUZ ŞEHİDİ HAKAN GÜLŞEN’İN DOĞUM GÜNÜ MÜNASEBETİYLE DÜZENLENEN ANMA PROGRAMINA KATILDI
Eklenme : 10.01.2019   -   Okunma : 1432

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, konuşmasında 15 Temmuz Şehidi Hakan Gülşen ile ilgili anılarını anlatarak tüm şehitlerimize rahmet diledi.

15 Temmuz Şehidi Hakan Gülşen’in doğum günü münasebetiyle Şehit Hakan Gülşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından program düzenlendi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Şehit Hakan Gülşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  tarafından düzenlenen programa katıldı.

Program, saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayarak Şehit Hakan Gülşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Süleyman Üzmez tarafından şehitlerimize Kuran’ı Kerim Tilaveti okundu.

Programa; Belediye Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, 15 Temmuz Şehitleri Lütfi Gülşen, Mehmet Gülşen ve Hakan Gülşen’in Anneleri Muzaffer Gülşen,  İlçe Belediye Başkan Adayı Süleyman Acar, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen, AK Parti Ankara İl Yönetimi Sosyal Başkan Yardımcısı Nizami Gülşen, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, Şehit Hakan Gülşen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Kadir Yaman, okul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, konuşmasında 15 Temmuz Şehidi Hakan Gülşen ile ilgili  anılarını anlatarak tüm şehitlerimize rahmet diledi.

Gülşen Ailesi tarafından; Belediye Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş’a plaket takdim edilerek program sona erdi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ