Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MHP MİLLETVEKİLİ YAŞAR YILDIRIM, AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ
Eklenme : 13.01.2019   -   Okunma : 1034

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım Kızılcahamam’a gelerek AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım Kızılcahamam’a gelerek AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun, AK Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Süleyman Acar, eski Kızılcahamam Belediye Başkanlarından Esen Ali Sezen, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı, AK Parti ilçe yönetimi ve partililer, ziyarete gelen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım’ı MHP Genel Merkez Yöneticisi Tahir Taşkın, MHP Kızılcahamam İlçe Başkanı Muzaffer Gökmen, MHP Belediye Başkan ve Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları, Ülkü Ocakları Başkanı Ümit Ayhan, MHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Öztürk ve parti yönetimini kapıda karşıladılar.

AK Parti ilçe binasında yapılan ziyarette konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, Cumhur ittifakının devamının yerel seçimlerde de sürdürülmesi konusunda görüşlerini belirterek Milliyetçi Hareket Partisi olarak Kızılcahamam’da belirlenen Adayımız Süleyman Acar’a, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde belirlenen Adayımız Mehmet Özhaseki için destek verip çalışacağız dedi.

Muhalefetin adayı ile ilgili konuşan Yıldırım; Beypazarı Belediye Başkanlığı döneminde milliyetçi bir arkadaşımızdı, MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin birçok desteği ile bugünlere geldi ve şimdi farklı kulvarlarda boy gösteriyor dedi.

Ziyarette konuşan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Yaşar Yıldırım’ın Kızılcahamam’da ismi devamlı zikrediliyor, inşallah bizlere de eserlerimizle anılmayı nasip eder. Genel Merkezimizin almış olduğu bir karar ile Adayımız Süleyman Acar olmuştur, sonuna kadar adayımızın yanındayız,  hep birlikte destek verip belediye başkanı yapacağız inşallah dedi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Süleyman Acar da Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek her iki partinin Başkanlarına, yönetimlerine çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda vermiş olduğunuz desteklen dolayı teşekkür ediyorum dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ